http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
پنجشنبه 13 آبان 1395
استفاده از اینترنت روی موبایل از کامپیوترها بیشتر شد
استفاده از اینترنت روی موبایل از کامپیوترها بیشتر شد

تلفن‌های همراه هوشمند به اصلی‌ترین دستگاه‌هایی تبدیل شده‌اند که کاربران هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنند. دیگر کسی برای چک کردن ایمیل‌ها و یا گشت و گذار در اینترنت از کامپیوتر استفاده نمی‌کند.

تلفن‌های همراه هوشمند به اصلی‌ترین دستگاه‌هایی تبدیل شده‌اند که کاربران هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنند. دیگر کسی برای چک کردن ایمیل‌ها و یا گشت و گذار در اینترنت از کامپیوتر استفاده نمی‌کند. تلفن‌های همراه هوشمند همه چیز را به راحتی در اختیار کاربران قرار می‌دهند. همین موضوع باعث شده که رفته‌رفته استفاده از اینترنت روی این محصولات بیشتر شود. تماشای ویدیوی اینترنتی و یا دانلود محتوای مختلف باعث شده‌اند که تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها حجم‌ زیادی از اینترنت دنیا را به خودشان اختصاص دهند. حالا در خبرهای جدید به این موضوع اشاره شده که درصد استفاده از اینترنت موبایل برای اولین‌بار از کامپیوترهای شخصی بیشتر شده است.

براساس اطلاعاتی که از سازمان StatCounter Global Stats منتشر شده تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت‌ها در مهر ماه بیش از ۵۱٫۳ درصد اینترنت دنیا را در اختیار داشتند. این مقدار در کامپیوترها به ۴۸٫۷ درصد رسید. حتی رییس شرکت StatCounter Global Stats به این موضوع اشاره کرده که:” این آمار می‌تواند پیام‌های زیادی برای شرکت‌های مختلف داشته باشد. این موضوع نشان می‌دهد که باید وب‌سایت‌های مختلف را به شکلی طراحی کرد که بتوان روی موبایل هم به‌خوبی آن‌ها را دید. گوگل نقش مهمی در بالابردن استفاده‌ی مردم از اینترنت  موبایل داشته است. موتور جست و جوی گوگل کاملا با پلتفرم‌های موبایل هماهنگ شده و مردم مضامین مختلفی را می‌توانند به راحتی روی موبایل مشاهده کنند.”


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200