http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
پنجشنبه 13 آبان 1395
سهم اندرویدی‌ها افزایش یافت
 سهم اندرویدی‌ها افزایش یافت

موسسه Strategy Analytics گزارش کرده که ۸۸ درصد همه گوشی‌های هوشمندی که در فصل سوم سال ۲۰۱۶ عرضه شده‌اند گوشی‌های اندرویدی هستند.

موسسه Strategy Analytics گزارش کرده که ۸۸ درصد همه گوشی‌های هوشمندی که در فصل سوم سال ۲۰۱۶ عرضه شده‌اند گوشی‌های اندرویدی هستند.

این اتفاق به دلیل کم شدن فروش گوشی‌های مجهز به سیستم عامل iOS در چین و آفریقا رخ داده است. نکته جالب توجه اینکه گوشی‌های ویندوزیو بلک‌بری اساسا از جداول و نمودارهای مورد بحث حذف شده‌اند چون سهم‌شان آنچنان ناچیز است که رقم معناداری نیستند.

به شکل کلی عرضه گوشی‌های هوشمند در فصل سوم  ۶ درصد افزایش یافته است. در این میان سهم گوشی‌های اندرویدی ۱۰٫۳ درصد افزایش یافته‌اند و گوشی‌های شرکت اپل با ۵٫۲ درصد کاهش عرضه مواجه شده‌اند. Strategy Analytics معتقد است جایگاه فعلی اندروید در حال حاضر امن است اما مشکلاتی که برای برخی تولید‌کننده‌های گوشی‌های اندرویدی پیش آمده را هم نمی‌توان در این معادلات دخیل نکرد. این مشکلات می‌توانند در مجموع باعث کاهش سود تولیدکننده‌های این گوشی‌ها شوند.

طبق تحلیل موسسه مورد بحث گوشی‌های جدید گوگل پیکسل هم نمی‌توانند به تنهایی مشکلات بوجود آمده برای تولیدکننده‌های اندرویدی را پوشش دهند و باعث جبران بحران سوددهی شوند. اما در هر صورت موقعیت گوشی‌های اندرویدی هنوز آنقدر قدرتمند است که در میان هر ۱۰ گوشی تقریبا ۹ گوشی اندرویدی است.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200