http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
سه شنبه 18 آبان 1395
سامسونگ گوشی صورتی رنگ میسازد!
سامسونگ گوشی صورتی رنگ میسازد!

هنوز زمان زیادی از عرضه‌ی مدل آبی رنگ گلکسی S7‌ نمی‌گذرد که شایعات به ساخت یک گوشی صورتی رنگ از طرف سامسونگ اشاره می‌کنند. هنوز نمی‌دانیم که این تلفن‌ همراه صورتی رنگ چه نام دارد؛ اما مشخص شده که تا مدتی دیگر راهی بازار می‌شود.

هنوز زمان زیادی از عرضه‌ی مدل آبی رنگ گلکسی S7‌  نمی‌گذرد که شایعات به ساخت یک گوشی صورتی رنگ از طرف سامسونگ اشاره می‌کنند. هنوز نمی‌دانیم که این تلفن‌ همراه صورتی رنگ چه نام دارد؛ اما مشخص شده که تا مدتی دیگر راهی بازار می‌شود.
 

احتمال می‌رود که سامسونگ قصد داشته باشد مدل صورتی رنگ گلکسی S7 و گلکسی S7 اج را راهی بازار کند. البته این گوشی‌ها یک رنگ «صورتی طلایی» (Pink Gold) هم داشتند که به شکل محدود عرضه شده بودند. پس بعید نیست که یک مدل کاملا صورتی از این پرچم‌دارهای سامسونگ در اختیار کاربران قرار بگیرد. پس از خرابی‌های گلکسی نوت ۷ فروش گلکسی S7 اج زیاد شد و به همین دلیل سامسونگ قصد دارد این گوشی‌ را در رنگ‌های بیشتری بسازد.

البته شاید با یک محصول کاملا جدید از طرف این شرکت کره‌ای مواجه شویم. شاید یک گوشی کاملا جدید معرفی شود که تنها یک رنگ صورتی دارد. متاسفانه هنوز چیزی از این موضوع نمی‌دانیم و اطلاعاتی هم از مشخصات سخت افزاری گوشی صورتی رنگ لو نرفته است. به همین دلیل احتمال اینکه این مدل صورتی مربوط به یکی از گوشی‌های معرفی شده‌ی سامسونگ باشد بسیار زیاد است.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200