http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
آرشیوی
بازی‌هایی برای مشارکت در جمع
بازی‌هایی برای مشارکت در جمع

امروزه با پررنگ‌تر شدن لزوم تفکر و حضور در اجتماع، ساخت بازی‌هایی که پایه آنها بر تفکر و مشارکت اجتماعی استوار است، رو به افزایش است.

امروزه با پررنگ‌تر شدن لزوم تفکر و حضور در اجتماع، ساخت بازی‌هایی که پایه آنها بر تفکر و مشارکت اجتماعی استوار است، رو به افزایش است؛ به‌گونه‌ای که داشتن یک بازی فکری مناسب علاوه بر اینکه شما را به تفکر واداشته و کارکرد مغز را بالا می‌برد، موجب گرایش شما به حضور در جمع خانواده و دوستان می‌شود. در ادامه به معرفی برخی بازی‌هایی می‌پردازیم که مشارکت شما را در جمع افزایش می‌دهند و می‌توان از دیگران نیز کمک گرفت.
چیستان
از جمله بازی‌های فکری مناسب که بر اساس باز‌ی‌های نسل قبل ساخته شده‌، بازی فکری چیستان است که با پرسیدن چیستان‌های مختلف در جمع می‌توان هم بازی فکری انجام داد و هم به‌عنوان یک سرگرمی مفید در کانون خانواده استفاده کرد.
شعبده‌بازی
یکی از بازی‌هایی که به افراد برای داشتن جمعی دوستانه و شاد کمک می‌کند بازی شعبده‌بازی ا‌ست که با آموزش ترفندهای مختلف شعبده‌بازی، موجب حضور افراد در جمع می‌شود. این بازی علاوه بر اجتماعی‌ساختن فرد، به افزایش اعتماد به‌نفس و سرگرمی افراد نیز کمک می‌کند.
پازل
از جمله بازی‌های مفید و مورد علاقه بسیاری از افراد پازل است، حال اگر نرم‌افزاری امکان انتخاب و گرفتن عکس دلخواه و پازل کردن آن را داشته باشد نیز بسیار جذاب‌تر است. نرم‌افزار پازل عکس یکی از این نرم‌افزارها است که می‌تواند فکر شما را ساعت‌ها به خود مشغول کند.
این کدام حیوونه؟
یکی از بازی‌های مناسب برای کودکان بازی «این کدام حیوونه» است که با درگیرکردن کودکان در شناخت حیوانات کمک زیادی به افزایش دامنه اطلاعات کودکان خواهد کرد. همچنین نرم‌افزار صدای حیوانات به‌عنوان برنامه‌ای مکمل برای این بازی، این امکان را فراهم می‌كند که علاوه بر شناخت حیوانات، صدای حیوانات مختلف را نیز شنیده و به این ترتیب به آموزش کودکان کمک کنید.
جست‌وجوی کلمات
بازی «جست‌وجوی کلمات» یک بازی سرگرم‌کننده و هیجانی برای تمامی افراد است که لحظات مفرحی را برای فرد و اطرافیان رقم خواهد زد.
در این بازی فهرستی از کلمات در پایین صفحه برای شما نمایش داده خواهد شد و در بالای صفحه جدولی از حروف وجود دارد که کلمات فهرست پایین به‌صورت متوالی در آنها وجود دارد و شما بايد با کشیدن انگشت روی کلمات، تمامی آنها را در جدول مشخص کنید.
من میگم
بازی «من میگم» یک بازی ساخته شده بر اساس مسابقات تلویزیونی است که کمک زیادی به افزایش اطلاعات عمومی افراد در زمینه‌های مختلف خواهد كرد. این بازی‌ و بازی‌‌های مشابه را می‌توان از گوگل‌استور، بازار و اپ‌استور دانلود کنید.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200