http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
چهارشنبه 24 شهريور 1395
قابلیت HDR در آپدیت جدید پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد
قابلیت HDR در آپدیت جدید پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد

یکی از سورپرایزهای رویداد نه چندان هیجان انگیز پلی استیشن میتینگ را می توانیم به نام انتشار HDR برای پلی استیشن 4 های معمولی بزنیم که گفته شد بازیکن ها با بروزرسانی فریمور دستگاه های خود، این قابلیت را دریافت خواهند کرد. اکنون با توجه به اطلاعات جدیدی که به دست رسیده، آپدیت بعدی پلی استیشن 4 امروز انتشار می یابد.

یکی از سورپرایزهای رویداد نه چندان هیجان انگیز پلی استیشن میتینگ را می توانیم به نام انتشار HDR برای پلی استیشن 4 های معمولی بزنیم که گفته شد بازیکن ها با بروزرسانی فریمور دستگاه های خود، این قابلیت را دریافت خواهند کرد. اکنون با توجه به اطلاعات جدیدی که به دست رسیده، آپدیت بعدی پلی استیشن 4 امروز انتشار می یابد.

با وجود این که از HDR با عنوان مهمترین قابلیت بروزرسانی فریمور پلی استیشن 4 یاد می شود، شاهد ویژگی های بیشتری هم هستیم. از بهبود Quick Menu بگیرید تا طراحی دوباره صفحه What’s New and Content Info که به بازیکن ها اجازه دسترسی ساده تر به محتوای خود را می دهند.

همچنین از این پس می توانید با استفاده از سیم و اتصالات LAN، داده ها را بین تمام پلی استیشن 4 ها جا به جا کنید. طبیعتا برای کسانی که می خواهند دستگاه خود را با پلی استیشن 4 اسلیم و پلی استیشن پرو عوض کنند، این قابلیت مهم خواهد بود. چون PlayStation Network این روزها با مشکلات عجیبی مواجه شده و معمولا سرعت دانلود را کاهش می دهد.

بد نیست بدانید برای کنسول های مایکروسافت HDR تنها محدود به اکس باکس وان اسلیم و اسکورپیو است. بنابراین دارندگان اکس باکس وان های معمولی نمی توانند از این قابلیت استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر، HDR روی نمایش بهتر رنگ ها تاثیر گذاشته و برای تجربه اش هم باید نمایشگرهایی مجهز به این تکنولوژی داشته باشید.


مطالب مرتبط
نظرات کاربران

ارسال نظر در مورد این مطلب:
نام شما : *
آدرس ایمیل : *
متن نظر : *
کد امنیتی :
Refresh Code

لطفا عبارت درج شده در تصویر بالا را در کادر زیر بنویسید

*
 


کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200