http://www.ictnews.ir/
http://ictnews.ir
ریشه تنومند سایت‌های شرط‌بندی
در اخبار داخلی
ریشه تنومند سایت‌های شرط‌بندی
مسوولان سراغ شاخه‌ها و برگ‌ها رفته‌اند
کاهش 19 ریالی سهام مخابرات
در مخابرات
کاهش 19 ریالی سهام مخابرات
شرکت مخابرات ایران سود هر سهم این شرکت را 19 ریال کاهش داد.
مدل مفهومی شبکه ملی اطلاعات  تصویب نشد
در شبکه
مدل مفهومی شبکه ملی اطلاعات تصویب نشد
شورای عالی اطلاع‌رسانی در آخرین جلسه خود مدل مفهومی شبکه ملی اطلاعات را تصویب نکرد.
رعایت عدالت ، محک بزرگ وزارت ICT است
در اخبار داخلی
رعایت عدالت ، محک بزرگ وزارت ICT است
در چهار ماه گذشته پس از کسب تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سوی محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جلسات متعددی با شرکت‌های PAP به‌منظور رفع موانع و چالش‌های پیش روی فعالیت آنها، به‌ویژه واگذار نکردن امکانات اولیه واگذاری ADSL از سوی مخابرات به شرکت‌های PAP برگزار شد.
آقای وزیر  دیپلماسی دیجیتالی را دریابید
در اخبار داخلی
آقای وزیر دیپلماسی دیجیتالی را دریابید
وزیر ارتباطات هنوز دل در گروی وزارت امور خارجه و فعالیت بیش از 20 ساله‌اش در این وزارتخانه دارد و در برنامه‌ها و تقویم‌های کاری‌اش از دیدار و ملاقات با وزرا و سفرای کشورهای خارجه چشم‌پوشی نمی‌کند.
ماهواره‌ها گرفتار انگيزه‌هاي سياسي
در اخبار داخلی
ماهواره‌ها گرفتار انگيزه‌هاي سياسي
کمیسیون تنظیم مقررات پروانه هفت اپراتور SAP را به‌تازگی برای پنج سال دیگر تمدید کرده است و به‌نظر می‌رسد با شروع دومین دوره فعالیت آنها در بازار ارتباطات ماهواره‌ای، دور جدیدی از فعالیت‌های آنها آغاز شود. مطابق روندهای دنیا ارتباطات ماهواره‌ای تا سال 2020 با رونق قابل توجهی مواجه خواهد شد.
انتشار جیل‌بریک نهایی  و پایدار iOS7 و حواشی آن
در گوشی
انتشار جیل‌بریک نهایی و پایدار iOS7 و حواشی آن
درحالی‌که در هفته گذشته و در همین صفحه به باید‌ها و نباید‌های جیل‌بریک کردن iOS7 پرداختیم، در روزهای گذشته سرانجام به‌صورت ناگهانی، هکرها نسخه نهایی جیل‌بریک پایدار این نسخه از iOS را منتشر کردند. انتشار جیل‌بریک iOS7 موجب تعجب بسیاری از کاربران اپل شد؛ زیرا تا پیش از این همواره قبل از انتشار ابتدا نسخه ناپایدار یا Teather و سپس نسخه پایدار یا Unteather منتشر می‌شد و این‌بار هکرها سنت‌شکنی کردند و مستقیما به عرضه نسخه‌ نهایی پرداختند.
قدم به دنیای DSLR
در تکنولوژِی
قدم به دنیای DSLR
همان‌طور که هفته گذشته اشاره شد، کاربران متعدد و متفاوت دوربین‌های عکاسی را در یک نگاه می‌توان به سه دسته تقسیم کرد؛ در دسته اول کاربران آماتور با حداکثر رده قیمتی 500 هزار تومان قرار دارند.
گوشی نو مبارک
در گوشی
گوشی نو مبارک
لذت داشتن یک گوشی هوشمند را نمی‌توان انکار کرد. تا یک گوشی نو می‌خرید، قدیمی را کنار می‌گذارید و اگر گوشی هوشمند (Smart phone) باشد، به احتمال زیاد آن را می‌فروشید؛ حتی بسیاری از افراد پیش از خرید گوشی جدید، گوشی هوشمند قدیمی خود را می‌فروشند چراکه با اين كار پول بیشتری برای خرید گوشی جدید خواهند داشت.
 آینه‌داری برای  متوسط‌ها
در تکنولوژِی
آینه‌داری برای متوسط‌ها
امروزه بسیاری از افراد به‌دنبال دوربینی هستند که به‌وسیله آن بتوانند وارد دنیای عکاسی حرفه‌ای بشوند، اما بسیاری از آنها با محدودیت بودجه، توانایی تهیه بهترین نمونه‌های بازار در کلاس حرفه‌ای را ندارند و به‌ناچار به مدل‌های ارزان‌قیمت‌تر روی می‌آورند.
نهایت یک رویا
در تبلت
نهایت یک رویا
بیش از یک سال پیش در اکتبر 2012 پس از نمایش موفقیت‌آمیز گوگل در رونمایی از نخستین تجربه تبلتی خود با ایسوس و ارائه نکسوس 7، تبلت جدید پیشرفته‌ای بی‌سر و صدا به بازار معرفی شد که با وجود امکانات فوق‌العاده به‌دلیل توزیع محدود و دایره محدودتر کاربران، هیچ‌گاه به موفقیت و محبوبیت نکسوس 7 دست پیدا نکرد.
https://telegram.me/asreertebatweekly
پربیننده ترین اخبار
مقالات آموزشی
معرفی بازی
لیست قیمت

کليه حقوق اين سایت متعلق به ICTNEWS است.
انتشار مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت مجاز است.
تماس با ما: 88946450  فرم تماس با ما
این پرتال قدرت گرفته از :
سیستم مدیریت پرتال و خبرگزاری دیاسافت
ارتباط با ما : 1000030200